Дата: 30.09.2019 15:39

«СТВОРЕННЯ ЯКІСНИХ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНИХ УМОВ У ДИТЯЧОМУ САДКУ – ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ВИХОВАНЦІВ», саме такою є назва проекту, реалізація якого стала можливою завдяки співфінансуванню Дорошівської сільської ради та субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку.
На сьогоднішній день вже почалися ремонтні роботи з реконструкції та створення санвузла у Дорошівському ЗДО «Малятко». Незабаром дітки зможуть користуватися сучасною, комфортною туалетною кімнатою, яка відповідатиме всім санітарно-гігієнічним нормам.
Дуже дякуємо нашому доброму другу, обласному депутату Олександру Терещенку за сприяння в реалізації даного проекту.
Рухаємося далі…