Вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти Дорошівської ОТГ з професійним святом!

Дата: 27.09.2019 13:46

Вітаємо всіх працівників закладів дошкільної освіти Дорошівської ОТГ

з професійним святом!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Адже виховання дітей є початковою ланкою, першою сходинкою до великої школи життя. Ті зернята, які будуть закладені в дитячому садку, в подальшому проростуть і стануть надійною опорою та основою в житті.
Найкращі спогади про дитинство, знання, уміння та навички кожної дитини, залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу кожного вихованця.
Бажаємо всім працівникам дошкілля міцного здоров’я, удачі, терпіння, достатку, любові та мирного неба. Дуже дякуємо за Вашу нелегку працю, за те, що виховуєте дітей, які є майбутнім нашої громади!