Запрошення на безкоштовне навчання на військову службу за контрактом!

Дата: 23.10.2019 08:13

Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом осіб віком від 18 років в підрозділи охорони кордону на території  Миколаївської та Херсонської області. Безкоштовне навчання, висока заробітна плата, соціальний захист, перспективне кар'єрне зростання.

Запрошуємо абітурієнтів для вступу до ВУЗ - Національної академії Державної прикордонної служби на бюджетну форму навчання за напрямками: філологія, правознавство, правоохоронна діяльність, автомобільний транспорт, охорона та захист державного кордону, психологія, телекомунікації.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. 0962398005