23 грудня 2019 року о 14:00 год. у адмінбудівлі с.Дорошівка відбудеться ХL сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Дата: 28.11.2019 13:25

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного ХХУІ чергової  сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
  2. Про сільський бюджет Дорошівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  3. Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік. Доповідач спеціаліст І категорії з кадрової роботи Почечун О.А..
  4. Про затвердження структури та граничної чисельності відділу ОКМС Дорошівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Домущей Л.Б.
  5. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
  6. Про затвердження плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності діючих регуляторних актів Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
  7. Про план роботи Дорошівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А
  8. Земельні питання. Доповідач начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ Ковіненко Н.А..
  9. Про організацію харчування закладів дошкільної освіти Дорошівської сільської ради  у 2019 році. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Домущей Л.Б.
  10. Про організацію харчування закладів загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради у 2019 році. Доповідач начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р Домущей Л.Б.
  11. Про нарахування премії та матеріальної допомоги сільському голові в 2019 році. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М.
  12. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу - головний бухгалтер Дулгерова Т.М..
  13.  Різне.