ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств

Дата: 03.12.2019 14:03

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Спрощено реєстрацію сімейних фермерських господарств

Громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр).

Для забезпечення виконання вимог Закону України «Про фермерське господарство» особи, уповноважені на вчинення нотаріальних дій, та державні реєстратори, до введення в дію оновленого Єдиного державного реєстру, здійснюватимуть реєстрацію ФОП – голів сімейних фермерських господарств згідно з роз’ясненнями Міністерства юстиції України, надісланими листом від 25.11.2019 за підписом Першого заступника Міністра юстиції України Є.Горовця.

Реєстрація ФОП – голів сімейних фермерських господарств надасть можливість економічно активним селянам розвиватись як повноцінним сільськогосподарським товаровиробникам та скористатись податковими пільгами і державними програмами підтримки, передбаченими для сільськогосподарських товаровиробників і, зокрема, для сімейних фермерських господарств.

Проблему, яка актуалізувалась в травні, завдяки плідній взаємодії з Міністерством юстиції та ДПА вирішено!

Довідково: щороку до 45% валової продукції сільського господарства виробляють сільські домогосподарства та невеликі фермерські господарства. При цьому 3,9 млн сільських домогосподарств не є офіційними виробниками сільськогосподарської продукції.

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації