Візит до закладів освіти в с.Білоусівка.

Дата: 23.12.2019 15:41

Сьогодні сільський голова Олександр Ігнатов та начальник відділу ОКМС Дорошівської с/р  Лілія Домущей завітали в освітні заклади до Білоусівки.

Разом з директором та завучем Білоусівського ЗЗСО відвідали і шкільну їдальню.  Потім зустрілися з учителями закладу та обговорили питання, які цікавлять педагогічний колектив. На зустрічі піднімалося питання харчування  дітей у закладі освіти.

Сільським головою та начальником відділу ОКМС також було відвідано ЗДО «Зірочка». Перевірено стан реалізації проекту з утеплення стелі та заміни радіаторів у закладі дошкільної освіти. Наразі проект у дії.

Зазначимо, що стан роботи та організація харчування у наших освітніх закладах задовільний. Для дітей створені комфортні умови навчання та перебування у школі та дитячому садку, а педагогічні працівники та діти є однією великою, міцною та дружною родиною.

Дякуємо за вашу роботу, шановні педагоги!