14 січня 2020 року о 14:00 год. у адмінбудівлі с.Дорошівка відбудеться ХLІ сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Дата: 03.01.2020 13:55

Проєкт порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного ХLІ позачергової сесії 7  скликання Дорошівської сільської ради.

2. Про початок  повноважень депутатів за результатами додаткових виборів Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

3. Про покладання обов’язків виконуючої обов’язків старости.

4. Про початок реорганізації  Щербанівської сільської ради шляхом приєднання до Дорошівської  сільської ради.

5. Про внесення змін до рішення №8 від  19 травня 2017  року  «Про затвердження Положення про постійні комісії, утворення постійних комісій сільської ради» .

6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на Хандучко Л.О..

7. Про виготовлення печаток та штампу.

8. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.

9. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Дреняєву Олександру Ігоровичу.

10. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Кирток  Василю Миколайовичу.

11. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Сіваченко Катерині Миколаївні.

12. Про внесення змін до рішення  № 18 від 03.12.2018 р. «Про надання дозволу на розроблення документації  із землеустрою».

13. Про внесення змін до рішення  № 21 від 07.10.2019 р. «Про надання дозволу на складання документації  із землеустрою Кирток Богдану Васильовичу».

14. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність Лаптєвій Аліні Вікторівні.

15. Про затвердження Положення про загальні збори громадян  на території

Дорошівської сільської ради.

16. Про затвердження поділу раніше сформованої  земельної ділянки  зі зміною цільового призначення   із земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності.

17. Різне