Здійснили об’їзд території, на якій проводиться випасання овець.

Дата: 22.01.2020 15:48

Напередодні сільський голова Олександр Ігнатов разом з директором лісового та мисливського господарства, уповноваженою особою по громадським пасовищам з Білоусівки, інспектором з благоустрою та власником овець з Дорошівки здійснили об’їзд території, на якій проводиться випасання овець.
При виїзді на місце було встановлено факти порушень з випасання овець на відведеній території. Через регулярний неналежний догляд за отарою, вівці часто заходять пастися на території лісового та мисливського господарства, громадських пасовищ та на землі людських особистих селянських господарств.
Власник овець був попереджений про недопустимість випасання отари на територіях, які не входять до земельних ділянок, що надані йому в користування для випасання овець.