17 березня 2020 року відбудеться 43 сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради

Дата: 27.02.2020 13:21

17 березня 2020 року о 14:00 год. в адмінбудівлі с.Дорошівка відбудеться 43 сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Проект порядку денного:

1. Про затвердженого Статуту Дорошівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

2. Про затвердження Стратегії розвитку Дорошівської об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки

3. Про затвердження Положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території Дорошівської сільської ради

4. Земельні питання