З 18 березня по 3 квітня 2020 року ПРИЗУПИНЕНО перевезення мешканців Дорошівської ОТГ приміським транспортом!!!

Дата: 17.03.2020 17:02

З 18 березня по 3 квітня 2020 року ПРИЗУПИНЕНО перевезення мешканців Дорошівської ОТГ приміським транспортом!!!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року (зі змінами від 16.03.2020 р.) ТДВ "Вознесенськавтотранс" з 18 березня по 3 квітня 2020 року  тимчасово ПРИЗУПИНЯЄ перевезення пасажирів приміським автотранспортом.

Отже, з  18 березня  по 3 квітня 2020 року  ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ  пасажирське сполучення між селами Дорошівської  громади та м. Вознесенськ.

Переконливо просимо утриматися від поїздок до м. Вознесенська без нагальної потреби, де на період карантину працюватимуть лише АПТЕКИ, АВТОЗАПРАВКИ ТА ПРОДОВОЛЬЧІ МАГАЗИНИ. За можливості продукти харчування купуйте в місцевих магазинах.

Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ щодо запобігання зараженню коронавірусом! Будьте здорові!