Власними силами Дорошівської ОТГ ліквідували стихійне сміттєзвалище на межі Новоодеського та Вознесенського районів!

Дата: 26.03.2020 13:27

Всі, хто їде в напрямку Миколаєва бачили, що утворилося стихійне сміттєзвалище прямо на трасі регіонального значення Н-24, на межі Новоодеського та Вознесенського районів. Так сталося, що межа Дорошівської ОТГ співпадає з межею Вознесенськго району, тому було прийнято рішення ліквідувати цей смітник, адже засмічено в’їзд на територію громади!
Напередодні, інспектор з благоустрою Мосензов Дмитро разом з підсобними працівниками, які залучені Вознесенським ЦЗН на громадські роботи, а також працівники та комунальна техніка КП «Добробут» вели бій зі сміттям, яке навмисно вивозять люди із навколишніх сіл.
Дуже засмучує той факт, що люди перетворилися на власних ворогів та ворогів своїх дітей!!! Жодна тварина за все своє життя не робить шкоди навколишньому середовищу стільки, скільки робить людство за 1 рік!!! Нагадуємо, що рекультивація даного сміттєзвалища була проведена рівно 1 рік тому!!! Люди, схаменіться, майте хоч краплю поваги до себе та оточуючих!