Дата: 26.03.2020 13:39

Департамент кіберполіції України Національної поліції України повідомляє про типові випадки шахрайства під час коронавірусу ????

Отже, зараз найпоширенішими спробами обманути людей є:

? Розсилка СМС та телефонних дзвінків про державні компенсації (виплати коштів на лікування, придбання тестів для визначення коронавірусу)

? Розповсюдження фейків з метою поширення паніки та дестабілізації ситуації в умовах карантину

? Шахрайські дії для заволодіння особистими даними чи грошима під приводом продажу захисних масок, антисептиків, медичного обладнання.

Тож Національна поліція України ділиться з вами способами, як захиститися від шахраїв, а ви – розповідайте про це своїм близьким ????

?? Гаряча лінія кіберполіції 0 800 505 170

#кіберполіція #шахрайство #безпека