Звернення до мешканців Дорошівської ОТГ щодо відвідування кладовищ у поминальну неділю.

Дата: 23.04.2020 19:16

Шановні мешканці, односельці Дорошівської громади!

Ми щиро вдячні, всім хто дослухався до всіх прохань та залишився вдома на Великдень.
Дякуємо за Вашу відповідальну позицію.
 У  зв’язку з протидією розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19  на території Дорошівської громади  просимо Вас обмежити відвідування  кладовища в поминальні дні.  Вшанувати  пам'ять померлих  родичів можна вдома з молитвою. Якщо ж ви все ж таки  вирішили відвідати кладовище то дотримуйтесь протиепідемічних правил зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми, не менше 1,5  метра, уникайте великих скупчень людей.

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі, чинні норми будуть діяти щонайменше впродовж наступних двох тижнів. Рішення про продовження карантину ухвалено через те, що зростання кількості інфікованих COVID-19  та Україні триває.

Розуміючи небезпеку, ми закликаємо Ваc серйозно поставитися до Пандемії, яка охопила  весь світ та не обминула  Україну. Сподіваємося на ваше порозуміння.

Бережіть себе та своїх близьких  залишайтеся вдома.

Прості речі рятують життя!Фото без опису