15 травня 2020 року о 14:00 год. в приміщенні Дорошівського будинку культури відбудеться 45 позачергова сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Дата: 07.05.2020 13:42

Проект порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного ХLУ позачергової сесії сьомого скликання Дорошівської сільської ради. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

3. Про продовження терміну реорганізації  Щербанівської сільської ради шляхом приєднання до Дорошівської  сільської ради. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу – головний бухгалтер сільської ради Дулгерова Т.М..

5. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..