Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту населення Дорошівської сільської ради.

Дата: 28.05.2020 13:41

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
     - Начальника відділу соціального захисту населення Дорошівської сільської ради:

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5 років чи стаж  роботи в інших сферах управління не менше 5 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному  комп’ютері  з відповідними   програмними засобами.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою.
Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.
Довідки за телефоном: 94-1-69.
Адреса: с. Дорошівка, вул. Миру, 65.