Сподіваємося на допомогу Народного депутата у вирішенні питання з освітлення вулиці Миру у Дорошівці
Сільський голова Олександр Ігнатов звернувся до Народного депутата України Артема Чорноморова з проханням допомогти освітлити ділянку автодороги національного значення Н-24.
Основною проблемою є відсутність на зазначеній ділянці електроопор для проведення ліній зовнішнього освітлення та закріплення світильників. Сільська рада не може самостійно вирішити це проблемне та актуальне питання.
Артем Олександрович відразу відреагував на прохання Дорошівського сільського голови та звернувся до Державного агентства автомобільних доріг України, щоб всі учасники дорожнього руху почувалися у безпеці.
Сподіваємося на позитивне вирішення цього питання.
Лист додається.