ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЯК СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА, У ВЛАСНОСТІ ЯКИХ ПЕРЕБУВАЄ П’ЯТЬ І БІЛЬШЕ КОРІВ!

Дата: 16.06.2020 14:48

ОГОЛОШЕННЯ
 ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЯК СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА, У ВЛАСНОСТІ ЯКИХ ПЕРЕБУВАЄ П’ЯТЬ  І БІЛЬШЕ КОРІВ!

УВАГА! Якщо у власності господарства перебуває від п’яти корів молочного напряму продуктивності і Ви бажаєте скористатися державною підтримкою, Вам необхідно                 до 01 липня поточного року ідентифікувати та зареєструвати в Єдиному державному реєстрі тварин худобу відповідно до вимог чинного законодавства.
За кожну наявну станом на 01 липня 2020 року корову з державного бюджету виплачується дотація у розмірі 5 000 грн!!!
Крім цього, сімейні фермерські господарства мають право на додаткову фінансову підтримку через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Довідки за телефонами департаменту:
(0512) 37-78-05, 37-78-35, 37-74-02.