Громадські слухання

Дата: 24.06.2020 10:46

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території земельної ділянки площею 2,0000 га за межами населених пунктів на території Білоусівської сільської ради Дорошівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області для розміщення складів та обладнання по сортуванню будівельних матеріалів та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, відбудуться 30 червня 2020 року об 10:00 годині в будівлі Будинку культури за адресою: Дорошівська об’єднана територіальна громада (56570, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, с.Білоусівка, вул.Димитрова, буд. 2а, Будинок культури).

Вознесенська РДА