376 випускників різних навчальних закладів звернулися до Миколаївської обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи

Дата: 21.07.2020 10:39

ДЕРЖАВНИЙ  ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

вул.Нікольська,68, м.Миколаїв, 54001, тел.(0512) 37-13-31,факс 37-02-14
Е-mail: zagal@ocz-mk.gov.uaWebhttps://mik.dcz.gov.ua Код ЄДРПОУ 03491441

ПРЕСРЕЛІЗ
376  випускників різних навчальних закладів звернулися до Миколаївської обласної служби зайнятості за допомогою в пошуку роботи

З початку року за допомогою у пошуку роботи до Миколаївської обласної служби зайнятості звернулося 376 випускників різних навчальних закладів, із них: 168 з дипломом про вищу освіту, 193 закінчили професійно-технічні навчальні заклади, 15 – відразу після школи. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.
За аналогічний період 2019 року до обласної служби зайнятості звернулися 142 випускники вишів, 151 – ПТНЗ, 7 – шкіл.
Більшість випускників вишів, які перебувають на обліку у службі зайнятості, мають економічну освіту, правознавчу та менеджмент. Серед випускників ПТНЗ – кухарі, оператори комп’ютерного набору та електрогазозварники.
«За півроку працевлаштовано 56 випускників на перше робоче місце. Переважно ця робота відповідає освітнім спеціальностям наших молодих клієнтів, але є випадки, коли, наприклад, менеджер працевлаштовується вагарем, а комп’ютерник – підсобним робітником. Для випускників шкіл, так як вони не мають професії, пропонуємо пройти навчання за професіями, актуальними на ринку праці, на замовлення роботодавця або низько кваліфіковані роботи», – зазначив керівник ОЦЗ.
Нагадаємо, випускникам, які не мають страхового стажу і зареєстровані як безробітні, допомога по безробіттю призначається на 180 днів у мінімальному розмірі.
З 1 березня 2020 року мінімальна допомога по безробіттю становить 650 грн., на період карантину її розмір збільшено до 1000 грн.