29 вересня 2020 року о 14:00 год. відбудеться XLIX сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради

Дата: 31.08.2020 17:52

29 вересня 2020 року о 14:00 в приміщенні адмінбудівлі с. Дорошівка відбудеться XLІХ сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Проект порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного.
2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2020 рік.

3. Земельні питання.

4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дорошівської сільської ради

5.   Про внесення змін до сільського бюджету Щербанівської сільської ради на 2020 рік

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району у комунальну власність Дорошівської сільської ради