Про участь в інформаційно-видавничому проекті "Успішна жінка"

Дата: 08.09.2020 13:12

Видавництво ТОВ «Статус-Україна» (м. Київ) готує до друку 10-й випуск книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка». Проєкт засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок у житті країни.

До участі у проєкті запрошуються жінки – керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Фінансування проєкту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проєкту та спонсорів. Вихід друком книги заплановано на грудень 2020 року.

Пропозиції щодо кандидатур для участі у проєкті надсилати на адресу: ТОВ «Статус-Україна», 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 34, к.39 та на електронну адресу: status-ukraine@ukr.net.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті: http://www.status-ua.com.ua та за телефонами: (098)535 24 42, (050) 961 52 64 (Кучерук Зінаїда Дмитрівна).