18 грудня 2017 року о 10-00 годині в приміщенні Будинку культури села Білоусівка будуть проведені загальні збори (сходка) громадян села Білоусівка.

Дата: 11.12.2017 16:03

18 грудня 2017 року о 10-00 годині  приміщенні Будинку культури села Білоусівка будуть проведені загальні
збори (сходка) громадян села Білоусівка.

На розгляд зборів будуть винесені питання:
1. Звіт сільського голови за 2017 рік. Доповідач: сільський голова Ігнатов О.А.;
2. Про реорганізацію Білоусівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в фельдшерсько-акушерський
пункт та приєднання до Дорошівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Доповідач : головний лікар КЗ ВРЦ ПМСД Жарська Г.А.;
3. Різне.