Шановні директори, вихователі, помічники вихователів та всі працюючі у сфері дошкільної освіти Дорошівської громади! Вітаємо з днем українського дошкілля!

Дата: 27.09.2020 08:21

Шановні директори, вихователі, помічники вихователів та всі працюючі у сфері дошкільної освіти Дорошівської громади! Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я, безмежного щастя, взаємної любові, вірних друзів, слухняних діток, відповідальних батьків, а також терпіння, сили та наснаги у вашій нелегкій праці! Адже саме ви вкладаєте в діток зернятка любові, добра, взаєморозуміння та взаємодопомоги. Саме завдяки вам діти отримують радість дитинства! Саме ви, плекаєте ніжні паростки, які передаєте до школи молодими саджанцями. Вклоняємося низько! Зі святом - з днем українського дошкілля!