Вознесенський район

Вознесенський район увійшов до "жовтої" зони епідемічної небезпеки!!!

Дата: 29.09.2020 10:53

Фото без опису

В Миколаївській області ??набув чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Сьогодні, 28 вересня, згідно з рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 вересня 2020 року в Миколаївській області набув чинності новий розподіл рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

????«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки встановлено на території м. Миколаєва, м. Вознесенська, Вітовського, Вознесенського, Казанківського та Миколаївського районів області.

????«Жовта зона»:????

?? у громадських будівлях та транспорті: маска або респіратор;

?? проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

?? кінотеатри із заповненістю на 50%;

?? перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;

?? забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

?? забороняється діяльність хостелів;

?? забороняється робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

??Нагадаємо, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.