Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Дата: 01.10.2020 14:20

Дуже дякую старшим мешканцям нашої громади за життєву мудрість та досвід, невичерпну енергію та оптимізм, підтримку та активну життєву позицію.

Дякую всім батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за багаторічну самовіддану працю, сердечну доброту та щирість душі. Ви передаєте у спадок молодому поколінню все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаю всім найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок та щастя!

З повагою, Олександр Ігнатов.