Не зупиняємося на досягнутому! Тепер і в Дорошівці буде спортивний майданчик з вуличними тренажерами!

Дата: 30.09.2020 14:25

Не зупиняємося на досягнутому!

Тепер і в Дорошівці буде спортивний майданчик з вуличними тренажерами!

Незабаром буде створено спортивний майданчик для відновного лікування та оздоровлення сільських жителів в селі Дорошівка, який буде розташований біля Дорошівського будинку культури. Вчора вже прибули вуличні тренажери у Дорошівку. Відтепер молодь та старші мешканці села матимуть можливість проводити дозвілля у будь який час на свіжому повітрі та з користю для здоров’я.

Нагадуємо, що даний проект є переможцем у щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Дорошівська громада вже має досвід зі створення аналогічного майданчика у Білоусівці.

P.S. На наступному тижні запрошуємо всіх бажаючих допомогти у встановленні вуличних тренажерів. Про дату та час повідомимо додатково.