16 жовтня 2020 року о 14:00 в приміщенні адмінбудівлі с.Дорошівка відбудеться L позачергова сесія 7 скликання Дорошівської сільської ради.

Дата: 07.10.2020 16:39

Проект порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного.

2. Про внесення змін до сільського бюджету Дорошівської сільської ради на 2020 рік.

3. Земельні питання.

4. Про надання матеріальної допомоги.

5. Про прийняття у комунальну власність індивідуально визначеного майна.

6. Про створення Служби у справах дітей Дорошівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

7. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів.

8. Про внесення змін до структури та чисельності Відділу ОКМС Дорошівської с/р.

9. Про внесення змін штатного розпису Дорошівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Білоусівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Дорошівської сільської ради

10. Про внесення змін до сільського бюджету Щербанівської сільської ради на 2020 рік.

11. Різне.