Вiдділ освіти,культури,молоді та спорту Дорошівської сільської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу дошкільної освіти "Малятко" Дорошівської сільської ради.

Дата: 02.11.2020 15:47

Вимоги до кандидатів:
-громадянство України;
-освіта повна вища відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,магістра;
-педагогічний стаж не менше 3 років у сфері освіти;
-досвід роботи на керівних посадах в закладах освіти;
-вільне володіння державною мовою;
-вміння працювати на персональному комп'ютері з відповідними програмними засобами;
-високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.
Документи, що додаються:
-письмова заява про участь у конкурсі;
-письмова згода на обробку персональних даних;
-автобіографія та /або резюме (за вибором претендента);
-особова картка;
-копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;
-копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент їх подання;
-мотиваційний лист, складений у довільній формі;
-згода на відеофіксацію та її оприлюднення;
-довідка медичного закладу за місцем проживання, про те, що кандидат на посаду не має медичних протипоказань щодо роботи на посаді;
-фотокартка (3*4 см);
-перспективний план розвитку закладу дошкільної освіти на посаду  керівника якого оголошено конкурс.
Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Визначені документи подаються особисто до конкурсної комісії у визначений строк, що становить протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.
Усі документи подаються державною мовою.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається Дорошівською сільською радою за адресою: село Дорошівка, вулиця Миру,65, телефон: 9-41-69.