Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Дата: 29.10.2020 15:49

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• Начальника Служби у справах дітей Дорошівської сільської ради;
  • Головного спеціаліста Служби у справах дітей Дорошівської сільської ради;
  • Головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра за спеціальністю «Педагогічна  освіта»,  та/або  «Право»; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 5 років чи стаж  роботи в інших сферах управління не менше 5 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному  комп’ютері  з відповідними   програмними засобами.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 94-1-69.

Адреса: с. Дорошівка, вул. Миру, 65.