Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Дорошівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Дорошівської сільської ради

Дата: 16.11.2020 13:16

Дорошівська сільська рада Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дорошівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Дорошівської сільської ради, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, будинок 65.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 №557 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюється відповідно до: постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 19.05.1999 р. №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній  власності та об’єднань державних підприємств»; наказу МОНУ від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претенденти на заміщення вакантної посади повині  відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• громадянство України;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра;
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років у сфері освіти;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на персональному компютері з відповідними програмними засобами;
  • досвід роботи на керівних посадах в сфері освіти.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає такі документи:

- письмова заява про участь у конкурсі ;

-письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

-автобіографія та/або резюме (за вибором претендента);

-особова картка;

-копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

-копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент їх подання;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-згода на відеофіксацію та її оприлюднення, складену у довільній формі;

-довідка медичного закладу за місцем проживання про те, що кандидат на посаду керівника закладу загальної середньої   освіти не має медичних протипоказань щодо роботи на посаді, на зайняття якої претендує;

-фотокартка (3*4 см.);

-перспективний план розвитку закладу загальної середньої  освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому додатку документи подаються особисто до конкурсної комісії у визначений оголошений строк, що становить протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Усі документи подаються особисто, державною мовою з 17 листопада 2020 року по 08 грудня 2020 року за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, 65, відділ ОКМС Дорошівської с/р з 8:00 до 17:00.

Дата та місце початку конкурсного відбору: 09 грудня 2020 року о 10:00 у приміщені Дорпошівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, за адресою: село Дорошівка, вулиця Свірьопкіна, 113.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника загальної середньої освіти здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавство України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням КМУ від 14 грудня 2016 року №998- р (письмовий іспит);
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Загальний час для проведення письмового іспиту повинен становити не більше, як 1 година 20 хвилин.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Довганюк Діана Вікторівна.