23 грудня 2020 року о 11:00 год у адмінбудівлі с. Дорошівка відбудеться ІІІ сесія 8 скликання Дорошівської сільської ради.

Дата: 09.12.2020 16:04

23 грудня 2020 року  о 11:00 год  у адмінбудівлі с. Дорошівка відбудеться ІІІ сесія 8  скликання Дорошівської сільської ради.

Проект порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного.

2. Про  бюджет об’єднаної територіальної громади Дорошівської сільської ради Вознесенського району на 2021 рік (14520000000).

3. Про затвердження  структури та  штатної чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік.

4. Про затвердження структури та граничної чисельності відділу ОКМС Дорошівської с/р на 2021 рік.

5. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

6. Про затвердження плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності діючих регуляторних актів Дорошівської сільської ради.

7. Про організацію харчування закладів дошкільної освіти Дорошівської сільської ради  у 2021 році.

8. Про організацію харчування закладів загальної середньої освіти  Дорошівської сільської ради  у 2021 році.

9. Про нарахування премії та матеріальної допомоги сільському голові в 2021 році.

10. Про план роботи Дорошівської сільської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

11. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Дорошівської сільської ради «Турбота»  на період 2021 - 2023 років.

12. Про затвердження Регламенту роботи Дорошівської сільської ради 8 скликання.

13. Земельні питання.

14. Різне.