Дата: 10.12.2020 11:08

УВАГА!!!

З метою надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину, встановленого Урядом у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Вознесенському районі запроваджено інформаційну платформу «Допомога поруч»

Телефони «гарячої лінії»

(05134) 3 21 68,

0681027424

Запрошуємо залучитися до надання допомоги вразливим верствам населення благодійні організації, волонтерів, соціально відповідальний бізнес, недержавні організації і установи.