Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради – 3 особи.

Дата: 16.12.2020 15:41

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра за спеціальністю «Педагогічна  освіта»; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 роки; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері з відповідними   програмними засобами.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов праці, умов конкурсу надається Дорошівською сільською радою.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: (05134) 94-1-69.

Адреса: с. Дорошівка, вул. Миру, 65.