ЗВІТУВАННЯ ДІЛЬНИЧОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ, ЩО ОБСЛУГОВУЮТЬ ДОРОШІВСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 18.12.2020 13:43

ЗВІТУВАННЯ ДІЛЬНИЧОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ, ЩО ОБСЛУГОВУЮТЬ ДОРОШІВСЬКУ ГРОМАДУ

В грудні місяці 2020р. було проведено робочу зустрічі з дільничним офіцером поліції  Вознесенського відділу поліції  та представниками громади з дотриманням карантинних обмежень. В ході зустрічі було надано звіт, щодо роботи на території Дорошівської ОТГ.

У відповідності зі звітною інформацією на протязі 2020р. в межах Дорошівської  об’єднаної територіальної громади постійно здійснювалась робота дільничним офіцером  поліції (на далі ДОП) Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області.

З початку року особисто  розкрито ДОП   Вознесенського ВП, що обслуговують територію громади - 26 злочинів різної кримінальної спрямованості, здебільшого це – крадіжки та злочини пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин.

Крім цього дільничним офіцером поліції приймається активну участь  у розкритті кримінальних правопорушень спільно з іншими службами Вознесенського відділу поліції.

Також здійснено ряд превентивно-профілактичних відпрацювань місць найбільшої концентрації осіб, схильних до вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень. Вжитими заходами складено 112  протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Постійно вживаються щодо попередження фактів вчинення домашнього насильства.

Стан профілактичної роботи з раніше судимими  особами, звільненими з місць позбавлення волі, а також у відношенні яких встановлено адміністративний нагляд перебуває на постійному контролі з боку правоохоронних органів.

Піді час звітування було також піднято актуальне питання, щодо участі громади у проекті «Поліцейський офіцер громади», а саме мети проекту шляхів його реалізації та позитивних змін для громади після участі у проекті.

Також було наголошено, що якщо Вам в подальшому знадобиться допомога поліції Ви можете особисто звернутись до Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області за адресою м. Вознесенськ, вул. Київська, 24 або за телефонами «102».