ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ на 13.01.2021 року!!!

Дата: 12.01.2021 16:40

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

12.01.2021 об 11.36  від Українського гідрометеорологічного центру отримано штормове   попередження:   «В зв’язку з виходом південного циклону на території області та  м. Миколаєву 13.01.2021  очікуються складні погодні умови: сніг, місцями значний, хуртовини, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, утворення снігового покриву, вітер північно-західний 9-14 м/сек. Температура протягом доби 0-5 град. морозу. Перший рівень небезпечності жовтий». Доведено по ОСО об 11.42.

Про отримання штормових попереджень повідомити за телефонами:     0512 24 10 10,  0512 24 22 23, або на ел. пошту.

Відповідальний черговий управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації.