Увага!!! Позачергова сесія.

Дата: 20.01.2021 20:27

До відома депутатів та громадськості Дорошівської територіальної громади, 22 січня 2021 року о 10 годині 00 хв в приміщенні адміністративної будівлі Дорошівської сільської ради за адресою: с. Дорошівка, вул. Миру, буд 65 відбудеться IV позачергова сесія з наступним порядком денним:

1. Про затвердження  порядку денного  IV позачергової  сесії  8 скликання  Дорошівської  сільської  ради. Доповідач: сільський голова Солощенко О.М.

2.  Про затвердження Положення про відділ освіти, культури,  молоді та спорту у новій редакції.  Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б.

3. Про перейменування Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. М.М. Рябошапки.  Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

4. Про  затвердження Статуту закладу « Щербанівська  дитячо-юнацька спортивна   школа».  Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

5. Про перейменування Щербанівського ДНЗ «Світлячок». Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

6. Про перейменування Шевченківського  ДНЗ «Струмочок». Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

7. Про перейменування Троїцького  ДНЗ «Сонечко». Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

8. Про перейменування Мічурінського  ДНЗ «Усмішка».  Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Домущей Л.Б..

9. Про внесення змін до рішення №12 від 23.12.2020 року « Про затвердження мережі відділу освіти, молоді та спорту Дорошівської сільської ради у 2021 році». . Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Домущей Л.Б..

10. Про виготовлення печаток та штампів для закладів освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

11. Про передачу закладів дошкільної освіти в оперативне  управління  відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської  сільської  ради.

Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

12. Про передачу закладу  « Щербанівська  дитячо-юнацька спортивна   школа» в оперативне  управління  відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської  сільської  ради.  Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Домущей Л.Б..

13. Про закріплення території обслуговування  за закладами освіти Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Домущей Л.Б..

14. Про  Затвердження Положення про конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної  середньої освіти. Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Домущей Л.Б..