Дорошівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Увага!!! Позачергова сесія 05.02.2021 року

Дата: 03.02.2021 16:49
Кількість переглядів: 609

До відома депутатів Дорошівської сільської ради 8 скликання та громадськості. 05 лютого 2021 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Центру культури і дозвілля Дорошівської сільської ради, за адресою: с. Дорошівка, вул. Миру  буд 86 відбудеться V позачергова сесія з наступним порядком денним:

1. Про затвердження  порядку денного V позачергової  сесії 8 скликання      Дорошівської сільської ради. Доповідач: сільський голова Солощенко О.М.

2. Про затвердження Статуту Центру культури і дозвілля Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

3. Про прийняття повноважень засновника Щербанівського сільського Будинку культури.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

4. Про прийняття повноважень засновника Шевченківського сільського клубу Щербанівської сільської ради.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

5. Про прийняття повноважень засновника Троїцького сільського клубу     Щербанівської сільської ради.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

6. Про прийняття повноважень засновника  Щербанівського  сільського клубу Мічурінської сільської ради.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

7. Про прийняття повноважень засновника Щербанівської сільської бібліотеки №2 Мічурінської сільської ради. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

8. Про прийняття повноважень засновника Троїцької сільської бібліотеки. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

9. Про прийняття повноважень засновника Щербанівської сільської бібліотеки-філії №1. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

10. Про  внесення змін до рішення №12  від 23.12.2020 року «Про затвердження мережі відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради у 2021 році».  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

11. Про закріплення території обслуговування за закладами культури Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника  Центру культури та дозвілля Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

13. Про передачу в  оперативне  управління  закладів культури  відділу освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

14. Про затвердження актів приймання-передачі індивідуально-визначеного майна  закладів дошкільної освіти Дорошівської сільської ради.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

15. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально-визначеного     майна закладу  «Щербанівська  дитячо-юнацька спортивна школа».  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

16. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально-визначеного     майна  Щербанівського ЗЗСО. Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

17. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально-визначеного     майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району в комунальну власність Дорошівської сільської ради.  Доповідач: начальник відділу ОКМС Домущей Л.Б.

18. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради на 2021 – 2023 роки. Доповідач: сільський голова Солощенко О.М.

19. Про затвердження  Програми  «Безбарєрна  Вознесенщина» Дорошівської     сільської ради на 2021 – 2023 роки. Доповідач: начальник відділу соціального захисту населення Калантаєва О.О.

20. Про затвердження  Комплексної  програми   захисту прав дітей  Дорошівської сільської ради «Дитинство» на 2021 – 2023 роки. Доповідач: начальник Служби у справах дітей Бондаренко Л.І.

21.  Про затвердження  Цільової комплексної програми  забезпечення житлом   дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Дорошівської сільської ради  на 2021-2023 роки. Доповідач: начальник Служби у справах дітей Бондаренко Л.І..

22. Про затвердження Програми  зайнятості населення Дорошівської  сільської ради на 2021 – 2023 роки. Доповідач:

23. Про затвердження Програми розвитку мікро-, малого та середнього  бізнесу в Дорошівській сільській раді. Доповідач: сільський голова Солощенко О.М.

24. Про затвердження Положення про матеріальну допомогу.  Доповідач:   сільський голова Солощенко О.М.

25. Про внесення змін до бюджету Дорошівської сільської ради        Вознесенського району на 2021 рік. Доповідач: начальник фінансового відділу – головний бухгалтер Уткіна О.М..

26. Про затвердження документації землеустрою та надання земельної ділянки у власність Киричинському  Сергію Макаровичу. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

27. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Рейко Ганні Михайлівні. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

28. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Кирток Богдану Васильовичу. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

30. Про погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 31. Про внесення змін до рішення  №25 від 27 листопада 2020 року «Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства». Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельну ділянку у власність для ведення особистого селянського господарства Раткевичу Ігорю Вікторовичу. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

33.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельну ділянку у власність для ведення особистого селянського господарства Баловнєвій Вікторії Сергіївні. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 34. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства з постійного користування ФГ «Павленко І.В.». Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

35.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на земельні ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 38. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Дорошівської сільської територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 39. Про поділ раніше сформованої  земельної ділянки  зі зміною цільового призначення  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

40. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

 41. Про затвердження документації із землеустрою та надання  земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

  42. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність Дорошівської сільської територіальної громади в особі Дорошівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Ковіненко Н.А.

43. Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Шановні батьки вихованців закладів дошкільної освіти та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, пропонуємо Вам пройти опитування щодо організації навчально-виховного процесу з 01 вересн

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь