Привітання з 55-річчям Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М. М. Рябошапки!

Дата: 26.02.2021 08:57

Шановні вчителі, технічний персонал, учні, батьки Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

ім. Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки!

Щиро вітаємо Вас з 55-річним ювілеєм із дня заснування закладу.

Школа - це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на традиційному вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.

Щербанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці М. М. Рябошапки має не тільки багате  минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками.

У день ювілею – процвітання рідній школі, успіхів і досягнень педагогічному колективу, учням-школярам – нових перемог і досягнень у навчанні, спорті, громадській діяльності.

Ювілей-це не просто свято,

Це здобутки  всіх років у житті,

То ж хай у Вас їх буде ще багато,

Щоб здійснилися задуми всі!

З повагою, апарат Дорошівської сільської ради та

відділ ОКМС Дорошівської сільської ради