24 березня - День визволення Вознесенщини

Дата: 24.03.2021 18:51

24 березня 1944 року Радянські війська визволили Арнаутівку від німецько-фашистських загарбників.
Уклонимось тим, хто поліг у бою,
Хто покрив землю рідну собою,
Усім поіменно, хто впав у бою,
Хто відстояв нашу свободу.

Сьогодні, 24 березня 2021 року у Дорошівці відбулося покладання квітів до могил загиблих воїнів-односельців.Серед братських могил, у краю степовім,
Станьмо ближче, задумані чола схилім.
Щастя, ними здобуте для нас, для живих,
Ми відчуваємо глибше отут, біля них.
У заході взяли участь сільський голова, секретар ради, представники депутатського корпусу, працівники Дорошівського ЦКіД, учні та працівники Дорошівського ЗЗСО  І-ІІІст.