Громадською спілкою «Асоціація керованого запилення «BeesAgro» 13 травня 2021 року з 14.00 до 16.00 години буде проведено регіональну веб-конференцію «Розвиток керованого бджолозапилення» на онлайн платформі Zoom.

Дата: 11.05.2021 13:36

В ході заходу будуть обговорюватися питання:

підвищення урожайності плодоовочевих та ягідних культур, збільшення прибутку агровиробників та бджолярів;

роз’яснення економічної ефективності через впровадження бджолозапилення;

користування платформою BeesAgro для пошуку партнерів на локальному рівні, а також співпраці, консультацій, підтримки, навчання;

юридичний супровід складання договорів;

роз’яснення нового законодавства щодо використання засобів захисту рослин та наслідків для господарської діяльності агровиробників та бджолярів;

отримання державної підтримки та дотацій.

Участь реєстрації безкоштовна за посиланням: https://forms.gle/DisrhLNtvF12gkWD8.

За додатковою інформацією звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за тел.: (0512) 37 78 35.