Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Щербанівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки Дорошівської сільської ради

Дата: 11.05.2021 16:12

Дорошівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Щербанівського закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки Дорошівської сільської ради, який знаходиться за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, село Щербані, вулиця Центральна, будинок 36.

Посадовий оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється відповідно до наказу МОНУ від 26.09.2005 №557 (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюється відповідно до: постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 19.05.1999 р. №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній  власності та об’єднань державних підприємств»; наказу МОНУ від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претенденти на заміщення вакантної посади повинні  відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• громадянство України;
  • вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох  років у сфері освіти;
  • організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на персональному комп’ютері з відповідними програмними засобами;
  • досвід роботи на керівних посадах в сфері освіти.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає такі документи:

-  письмова заява про участь у конкурсі ;

- письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» ;

- автобіографія та/або резюме (за вибором претендента);

- особова картка;

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та ідентифікаційного номера;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- копії сертифікатів про обов’язкове проходження педагогічними працівниками психіатричного та наркологічного огляду;

- медичну довідку, що підтверджує можливість зайняття посади ;

- довідку про відсутність судимості, чинну на дату подачі документів;

- інші документи, що підтверджують професійні та моральні риси кандидата (за бажанням);

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої  освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

- документи приймаються за описом, копії якого надається кандидату , який подавав документи.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про його проведення. Після завершення строку подання документів вони передаються до відділу ОКМС Комісії в перший день її роботи.

Усі документи подаються особисто, державною мовою з 11 травня 2021 року по 11 червня 2021 року за адресою: Миколаївська область, село Дорошівка, вулиця Миру, 65, відділ ОКМС Дорошівської с/р з 8:00 до 17:00.

Конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду керівника загальної середньої освіти здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавство України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням КМУ від 14 грудня 2016 року №998- р шляхом письмового тестування за переліком тестових завдань;
  • перевірки професійних копмпетентностей, що відбувається шляхом письмово вирішення ситуаційного завдання;

• публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної Комісії щодо проведеної презентації.

Тестування та вирішення ситуаційного завдання проводяться в строки визначені Комісією, протягом не меншу двох годин.

Презентація проводиться за таким регламентом:

• виступ кандидата – до 20 хвилин;
  • запитання та обговорення до 30 хвилин.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Горбачова Марія Віталіївна, тел.:0971737709, okmsdorosivska@gmail.com .