ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ на 18 травня 2021 року

Дата: 18.05.2021 10:43

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

17.05.2021 о 15.15 від Миколаївського обласного гідрометеорологічного центру отримано штормове   попередження:   «Найближчі 1–2 години із збереження до кінця дня 17 травня та протягом доби 18 травня по місту та області очікується гроза, вітер південний 15 – 20 м/сек. 1 рівень – жовтий.

Про отримання штормових попереджень повідомити за телефонами:     0512 24 10 10,  0512 24 22 23, або на ел. пошту.

Відповідальний черговий управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації.