Шановні жителі громади! Підписати декларацію із сімейним лікарем варто було ще вчора. Але якщо ви досі цього не зробили, то зараз, у період пандемії, це вкрай важливо.

Дата: 18.05.2021 13:31

!!!УВАГА!!!

Шановні жителі громади!

Підписати декларацію із сімейним лікарем варто було ще вчора. Але якщо ви досі цього не зробили, то зараз, у період пандемії, це вкрай важливо. Пам’ятайте, що саме ваш сімейний лікар зможе допомогти вам — він забезпечує тривалу опіку за вашим здоров’ям у всі періоди життя. Окрім того, сімейний лікар — це перепустка для отримання безоплатних медичних послуг у комунальних і деяких приватних закладах. А також до безоплатного тестування на COVID-19 та вакцинації.  Сімейний лікар може бути вашим супергероєм , тільки дайте йому цю супер силу. А для цього Вам необхідно звернутися в амбулаторію з документами які засвідчують вашу особу (свідоцтво про народження, паспорт, ідентифікаційний код).

Адміністрація КНП «Бузький ЦПМСД»