Дата: 25.05.2021 15:42

Сучасна школа — це коли щодня вчаться не тільки учні, а й вчителі

Школа – це осередок, де панує атмосфера підтримки, заохочення до навчання. Вона повинна мотивувати до гармонійного особистісного розвитку дитини, стати «школою успіху особистості».

Вчитель — це вже не просто інструктор, а хороший ментор, фасилітатор, коуч, навіть дизайнер інноваційних навчальних середовищ. Сучасна школа — це коли вчаться не тільки учні, а й учителі. Бути вчителем — це дуже складна робота. Бо легко вчити людей минулого, але важко уявити при цьому майбутнє, в якому житиме наша молодь. Сьогоднішні школи — це наше суспільство і наша мета завтрашнього, тому вчителі — це інженери майбутнього.

Для забезпечення якісної освітньої діяльності вчителів Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.  Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки та з нагоди відзначення 55-річчя закладу було придбано меблі для методичного кабінету завдяки керівництву Дорошівської сільської ради, відділу ОКМС, депутатському корпусу Дорошівської ТГ.

Нехай новий оснащений методичний кабінет стане осередком для творчої діяльності вчителів закладу.