8-11 червня відбудеться XXXIII Міжнародна агропромислова виставка «AGRO-2021».

Дата: 08.06.2021 09:53

З 08 по 11 червня 2021 року на базі головної державної виставкової арени Національного комплексу «Експоцентр України» м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ) заплановано проведення ХХХІІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2021».

Це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок у всіх сферах агропромислового комплексу України, діловим заходам, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Більш детальну інформацію про виставку «АГРО-2021» ви можете отримати на веб-сайті: https://agroexpo.in.ua/site/about.

ПРОГРАМА ОФІЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

в рамках XXXIII Міжнародної агропромислової виставки «AGRO-2021»

8 червня

12:00 – Офіційне відкриття виставки