З 8 по 11 червня 2021 року СБУ проведе на Миколаївщині антитерористичні навчання!

Дата: 08.06.2021 09:58

СБУ проведе на Миколаївщині антитерористичні навчання

З 8 по 10 червня 2021 року на території Миколаївської області регіональною Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області будуть проведені триденні антитерористичні навчання.

Тренування відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних.

Під час навчань буде відпрацьований алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам та перевірений рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

В ході навчання на території Очаківської, Куцурубської та Чорноморської об’єднаних територіальних громад можливе тимчасове запровадження особливого режиму. У тому числі обмеження, а в окремих випадках й заборона, руху транспортних засобів і пішоходів. Будуть перевірятись документи, що посвідчують особу, також можливий огляд особистих речей та автомобілів. У зв’язку з цим, прохання до громадян на час проведення навчань мати при собі відповідні документи.

Тренування проводяться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Служба безпеки України просить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів враження;

- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомляти за номером «гарячої лінії» Управління СБ України в Миколаївській області (0512) 49-03-22. Аналогічну інформацію можна повідомити на електронну поштову скриньку usbu_myk@ssu.gov.ua.