Мешканці сіл, які постійно працюють та проживають  у сільській місцевості мають можливість отримати  пільговий довгостроковий кредит під 3 % річних (державна Програма “Власний дім”)

Дата: 14.06.2021 15:43

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Мешканці сіл, які постійно працюють та проживають  у сільській місцевості мають можливість отримати  пільговий довгостроковий кредит під 3 % річних (державна ПрограмаВласний дім) на:

• будівництво,
    • реконструкцію,
    • придбання житла,
    • спорудження інженерних мереж (газифікації, водопостачання, електричного опалення),
    • заходи з енергозбереження

Кредит на спорудження інженерних мереж, заходи з енергозбереження мають право отримати також мешканці сіл пенсійного віку.

Бажаючих отримати кредит, просимо звертатись за консультацією до Миколаївського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, за телефоном:  0512-56-34-22.