Шановна Галино Олексіївно! Сердечно вітаємо Вас з перемогою в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки!

Дата: 30.06.2021 14:14

Шановна Галино Олексіївно!

Пишаємося, що маємо можливість працювати з Вами та досягати разом професійних висот. Завдяки Вам, ми можемо стверджувати, що стійкість, сила, оптимізм та віра – поєднувальні елементи. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у розбудові Щербанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної Праці М.М. Рябошапки та сучасної освіти.

Ваш невичерпний запал, працелюбність, феноменальна рішучість, відкритість і людяність прикрашена повагою колег та вдячністю учнів. Вами зроблено чимало, проте попереду ще багато великих звершень, грандіозних перспектив і щасливих поворотів долі.

Бажаємо Вам нових ідей, натхненної праці та досягнення цілей!