12 липня 2021 року о 10.00 годині заплановано проведення онлайн Литовсько-української конференції: «Впровадження технологій Індустрії 4.0 в агросекторі: система Agrosolar виробництва литовської BOD Group».

Дата: 09.07.2021 09:17

Доводимо до вашого відома, що за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців об 10.00 годині 12 липня 2021 року заплановано проведення онлайн Литовсько-української конференції: «Впровадження технологій Індустрії 4.0 в агросекторі: система Agrosolar виробництва литовської BOD Group».

Під час конференції будуть розглянуті перспективи впровадження і застосування в Україні сонячних електростанцій, придатних для сільського господарства. Інноваційна система об’єднує землеробство і виробництво сонячної енергії на одній території, що дозволяє економічно вигідно використовувати обидва напрямки:

це дозволяє використовувати сільськогосподарські землі як для рослинництва, так і для виробництва чистої сонячної електростанції;

правильно встановлена агроелектростанція захищає грунт від ерозії, вирівнює температурні коливання;

це дозволяє краще утримувати вологу на поверхні ґрунту, тим самим заощаджуючи воду для поливу.

Система гарантує максимальне зниження забруднення навколишнього середовища завдяки відновлювальним джерелам енергії.

Захід відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Посилання на відеоконференцію буде надіслано на вказаний під час попередньої реєстрації e-mail.

Звертаємо вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації, яка здійснюється шляхом заповнення анкети учасника за наступним посиланням:

Програма заходу додається.

За додатковою інформацією звертатися до Куцевої Світлани Геннадіївни за телефоном: 0503533402 та e-mail: ved3@uspp.org.ua.

Литовско-украинская конференция:

«Внедрение технологий Индустрии 4.0 в агросекторе»

12 июля 2021 года

Формат – онлайн, платформа – ZOOM

Рабочий язык - русский

9.50 – 10.00

Подключение участников, начало семинара

Модератор:

Прохоров Сергей Мефодьевич, Первый вице-президент Украинского союза промышленников и предпринимателей

10.00 – 10.20

Приветственные слова

Кинах Анатолий Кириллович, Президент Украинского союза промышленников и предпринимателей