На території Дорошівської громади проводиться рейдові перевірки щодо дотримання  заходів санітарного законодавства.

Дата: 05.11.2021 13:24

Оскільки Миколаївська область на даний час знаходиться у «червоній зоні» епідеміологічної небезпеки, яка передбачає заборону перебування  у закладах громадського харчування, магазинах, закладах дозвілля, на непродовольчих ринках особам, у яких немає сертифіката про вакцинацію, то проводяться рейдові перевірки щодо дотримання карантинних обмежень.

03 листопада робочою групою у складі працівників Держпродспоживслужби та представників сільської ради була проведена перевірка продовольчих магазинів та освітніх закладів щодо дотримання карантинних обмежень.

Відповідно до обмежень, визначених постановою Кабміну, а також рішень місцевих комісій ТЕБ та НС, ці місця будуть посилено патрулюватися і перевірятися міжвідомчими рейдовими групами.